Wykańczając dom lub zmieniając nasze wnętrze musimy zmierzyć się z wyborem – drzwi przylgowe lub drzwi bezprzylgowe w Gdańsku. Na które z oby lepiej się zdecydować? Tak jak każde rozwiązanie, to także posiada indywidualne minusy i plusy. Skupmy się na omówieniu dwóch owych grup.

 Atuty drzwi bezprzylgowych: 

  • Bardziej estetyczny wygląd pomieszczeń – kiedy zdecydujemy się na drzwi bezprzylgowe wyeliminujemy w swoim mieszkaniu nierównych krawędzi. Wynika to Taki stan rzeczy wynikaw pierwszej kolejności z tego, iż takie rozwiązanie charakteryzuje to, że zawiasy nie są widoczne po zamknięciu drzwi.
  • Oryginalna architektura – taki typ drzwi jest często montowany w innowacyjnych mieszkaniach. Po montażu prezentują się jednocześnie prosto, a także ładnie, co stanowi wielką zaletę dla ludzi, którym zależy na tym, aby wnętrze ich mieszkania było zgrane z aktualnymi trendami.

 Wady drzwi bezprzylgowych:

  • Cena – pierwszą i najczęściej wymienianą wadą drzwi bezprzylgowych jest dość wysoka cena. Jest to wynik w pierwszej kolejności pokaźnej ilości surowca, jaki trzeba wykorzystać w trakcie montażu takich drzwi.
  • Musimy zatrudnić bardzo wykfalifikowanych specjalistów – drzwi bezprzylgowe są niezwykle trudne podczas montowania. Podczas ich montowania należy się wykazać dużą dokładnością i doświadczeniem, gdyż nawet drobny fałszywy krok może po jakimś czasie zaważyć na ich prezencji, a przede wszystkim użytkowaniu. Ten punkt jest także wprost powiązany z przykładem pierwszym – usługi specjalistów z automatu wiążą się z wyższymi kosztami